Firma Joma prezentuje ewolucję marki na targach ISPO

Stand de Joma en ISPO Múnich 2022.

Firma Joma prezentuje ewolucję marki na targach ISPO

Wspaniały, olbrzymich rozmiarów but biegowy z płytką karbonową R.3000 góruje nad przestrzenią.

Hiszpańska marka powraca na targi ISPO po latach pandemii, nadal w roli krajowej firmy z największą liczbą udziałów w najsłynniejszych targach sportowych w Europie. Hala B, stoisko 336.

ISPO Monachium to najbardziej emblematyczne targi branżowe dla firmy Joma. Odkąd w latach 70. założyciel marki zaczął wystawiać swój mały wzornik, firma Joma co roku przyjeżdżała, pokazując, swoją zmianę. W edycji odbywającej się w najbliższych dniach, firma Joma przygotowała stanowisko mające ponad 260 m2 – największe w historii swojego uczestnictwa.

Stoisko wysyła jasny komunikat: ukazuje zarówno ewolucję marki Joma w zakresie rozpowszechniania podstawowych sportów, jak i uczynienie zaangażowania w technologię wizerunkiem marki.

Firma Joma prezentuje kolekcje tekstyliów Spring Summer 2023 dla strategicznych sportów: biegania, tenisa, tenisa stołowego oraz teamwear, sprzęt sportowy, odzież na siłownię, nowe linie trail i trekkingowe. Ponadto, po raz pierwszy na targach ISPO, firma Joma stawia na rakiety do padla, nadając tej branży duże znaczenie.

Palas de pádel expuestas en el stand de Joma de la ISPO Múnich 2022.
Nowa kolekcja kijów do padla Joma.

Jeśli chodzi o obuwie, firma Joma prezentuje w swoim wzorniku linie z najwyższej półki, stawiające na najnowszą technologię. Uwagę zwraca również ekspansja linii padel, duża liczba modeli do piłki halowej – Joma wciąż jest najczęściej sprzedającą się marką w tym sporcie – stałość w zakresie butów piłkarskich i poparcie dla strategicznej decyzji w zakresie trail i trekkingu.

Pokazowi ewolucji próbek towarzyszy wzmocnienie wizerunku marki stawiającej na technologię poprzez wizualizacje, które podkreślają główne cechy jej produktów w zależności od ich zastosowania, takie jak Micromesh System, Flatlock, Rebound lub Flexshield.