Włoska Federacja Lekkiej Atletyki (FIDAL) dołącza do firmy Joma

Włoska Federacja Lekkiej Atletyki (FIDAL) dołącza do firmy Joma

Włoska lekkoatletyka będzie wyposażana przez firmę Joma w stroje rekreacyjne, treningowe i na zawody.

Joma dodaje jeszcze jedną federację do tych wspieranych przez siebie w zakresie tekstyliów lekkoatletycznych: Włoską Federację Lekkiej Atletyki. Dzięki temu nowemu sponsoringowi marka umacnia swoją pozycję w tym sporcie, w zakresie którego wspiera już wiele drużyn narodowych. Jako ostatnia do JomaTeam, zaledwie kilka miesięcy temu, dołączyła Czeska Federacja Lekkiej Atletyki.

Od teraz wszyscy włoscy lekkoatleci będą ubierani przez firmę Joma we wszystkich kategoriach i we wszystkich zawodach organizowanych w ramach dyscypliny sportowej Federacji. Firma Joma dostarczy linie ubrań na zawody, treningi i rekreacyjne.

Wyposażenie to zostało zaprojektowany zgodnie ze standardami jakości i technologii, które charakteryzują firmę Joma dzięki inwestycjom w rozwój marki i BRI. Jest to kolekcja wysoce oddychającej, lekkiej i elastycznej odzieży. Wszystko to zaprojektowano tak, aby sportowcy mogli poruszać się z całkowitą swobodą i wygodą.

FIDAL, najnowszy dodatek do drużyny lekkoatletycznej JomaTeam

W skrócie, dzięki nowej umowie sponsorskiej, Joma i Włoska Federacja Lekkiej Atletyki łączą siły w poszukiwaniu nowych wyzwań. Włoska Federacja dołącza zatem do innych, które już noszą tę markę, takich jak m.in. Hiszpania, Słowenia, Rumunia, Serbia i Irlandia, do których niedawno dołączyły Czechy. Taka skala stawia markę w czołówce lekkiej atletyki na najwyższym poziomie. Ponadto firma Joma wyposaża już włoską reprezentację w innych dyscyplinach sportowych, jak na przykład Włoską Federację Tenisową, oraz niektóre drużyny, takie jak Torino FC w piłce nożnej.