Joma dominuje na US Open z największą obecnością w historii

Jugadores patrocinados por Joma en el US Open 2022.

Joma dominuje na US Open z największą obecnością w historii

Marka ubiera 17 tenisistów w zawodach ATP i WTA w ramach US Open 2022.

Joma dzięki sponsorowaniu wielkich tenisistów stała się marką wzorcową w tenisie. Fakt ten zapewnia marce niezwykłą obecność na największych turniejach. Po zwycięstwie Pablo Carreño na ATP Master 1000 w Montrealu i półfinale Bia Haddada na WPT w Toronto, Joma przybywa teraz na jeden z Wielkich Szlemów sezonu z największą obecnością w historii: US Open 2022.

W zawodach ATP mężczyzn jedenastu zawodników nosi buty Joma: Pablo Carreño, Francisco Cerúndolo, Iván Dodig, Marcel Granollers, Feliciano López, Pedro Martinez, Thiago Monteiro, Albert Ramos-Vinola, Facundo Bagnis, Joao Sousa i Daniel Galán. W rywalizacji WTA kobiet występuje sześć zawodniczek: Sara Sorribes, Magda Linette, Bia Haddad, Marie Bouzkova, Tamara Zidansek i Aliona Bolsova.

Joma w tenisie

Tenis jest jednym z najbardziej udanych sportów dla Jomy w ostatnich latach. Umożliwiło to kilka kamieni milowych w tym sporcie. Na przykład brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku oraz tytuł mistrzowski Pablo Carreño w Master 1000 Canada i miejsce w finale w Barcelonie; albo tytuły deblowe Marcela Granollersa w ATP 1000 Cincinatti i Madrycie w 2021 roku.

Podobnie, wprowadzenie produktu Joma na szczyt tenisowego świata nie byłoby możliwe bez inwestycji marki w R+D+i. Jeśli jest coś, co odróżnia zarówno obuwie, jak i tekstylia, to jest to włączenie najnowszych technologii na rynku. Dziś wielcy tenisiści różnych narodowości cieszą się wysoką wydajnością produktów Joma. W rzeczywistości coraz więcej graczy dołącza do JomaTeam. To jedyny sposób na kontynuowanie tego wzrostu, który jak dotąd wydaje się nie do zatrzymania.