But dla najlepszego futsalowca świata: Ferrão

El jugador de fútbol sala Ferrao con su zapatilla Top Flex Rebound.

But dla najlepszego futsalowca świata: Ferrão

Joma po raz kolejny wprowadza na rynek specjalną edycję jednego ze swoich topowych butów futsalowych, dedykowaną dla Ferrao – Top Flex Rebound.

W ramach uznania dla Ferrao, najlepszego zawodnika halowej piłki nożnej  na świecie, Joma po raz kolejny zaprezentowała specjalny design modelu Top Flex Rebound, najbardziej kultowego obuwia ze swojej linii futsalowej. W tym ekskluzywnym bucie zastosowano najnowocześniejsze technologie marki.

W trakcie tworzenia Top Flex Rebound by Ferrao uczestniczył sam JomaPlayer, który z pierwszej ręki współpracował z zespołem projektowym Joma. Aby uzyskać najlepsze spersonalizowane obuwie sportowe, konieczna jest informacja zwrotna od profesjonalisty, który będzie z niego korzystał, tak, aby obuwie łączyło w sobie wszystkie liczące się funkcje. Dlatego w Joma każdy etap tworzenia obuwia realizujemy w sposób otwarty i oparty na współpracy.

Design, który nie umknie niczyjej uwadze

Design buta Top Flex Rebound by Ferrao nie umknie niczyjej uwadze. Nieskazitelnie białej skórzanej cholewce towarzyszą detale w kolorze niebieskim, zielonym i żółtym, czyli barwach ojczystego kraju zawodnika – Brazylii. Są one rozmieszczone w sposób przykuwający uwagę, co daje w efekcie całkowicie odnowiony i nowoczesny but sportowy.

Logo tej kolekcji, spersonalizowanej dla Ferrao, zajmuje dobrze widoczne miejsce, w górnej i centralnej części języka. Natomiast logo Joma pojawia się w niebieskich barwach w części bocznej buta.

Technologia zastosowana w obuwiu Top Flex Rebound by Ferrao

Z punktu widzenia cech technicznych, Top Flex Rebound by Ferrao  wykorzystuje technologię REACTIVE BALL, która pozwala osiągnąć maksymalną amortyzację w środkowej części podeszwy. W warstwie wierzchniej podeszwy zastosowano większą gęstość, uzyskując technologię podwójnej amortyzacji FULL DUAL PULSOR. Odnośnie samego kroju, w obuwiu użyto skórę, która jest wyposażona w system wentylacji VTS.

Obecnie Joma zasługuje na miano najbardziej znaczącej marki na rynku halowej piłki nożnej, dzięki sponsorowaniu największych federacji i drużyn oraz współpracy z setkami profesjonalnych zawodników, wśród których znajduje się Ferrao, uważany za najlepszego na świecie w tej dziedzinie.