Joma i RFEA prezentują kolekcję reprezentacji narodowej na Tokio 2020

Joma i RFEA prezentują kolekcję reprezentacji narodowej na Tokio 2020

Joma, jako sponsor techniczny Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Lekkoatletycznej, prezentuje oficjalną kolekcję drużyny narodowej na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020.

W roku pełnym niepewności i trudności, Joma nadal stawia na sport, od podstaw do elity, i nadal rozwija i wprowadza innowacje w swoich produktach, aby oddać sportowi wszystko to, co dał nam w ostatnich miesiącach.

W oficjalnej kolekcji RFEA Tokyo 2020, Joma stworzyła jedną z najbardziej kompletnych kolekcji stworzonych dla hiszpańskiej federacji. Składa się z różnych rodzajów odzieży na zawody, treningi i czas wolny, które charakteryzują się zastosowaniem najnowszych technologii w sektorze, jak również szczegółami technicznymi, tak aby wszyscy sportowcy czuli się komfortowo i mieli w produktach Joma sprzymierzeńca do osiągnięcia swoich celów.

Wspólnym wątkiem tego startu jest LEGENDA O CZERWONYM MIECZU. Nić jest istotą i punktem wyjścia każdego ubrania, a także elementem łączącym. Istnieje legenda, która mówi, że wszystkie bratnie dusze są połączone czerwoną nicią, która może się zginać lub rozciągać, ale nigdy nie pęka. Są duszami przeznaczonymi do spotkania, a kiedy się połączą, tworzą nierozłączny zespół. Jest to najlepsza reprezentacja przeznaczenia, które zostało zapisane i które musiało zjednoczyć hiszpańską lekkoatletykę i wiodącą hiszpańską markę sportową na świecie. Ten związek trwający ponad 12 lat jest tak silny jak „czerwona nić”.

RFEA nie będzie jedyną drużyną narodową ubraną przez firmę Joma na bieżni lekkoatletycznej Stadionu Olimpijskiego w Tokio. Hiszpańska marka jest również sponsorem federacji Maroka, Meksyku, Słowenii, Białorusi, Jordanii, Rumunii, Serbii i Gruzji, a także innych jak Walia czy Szkocja.

Ponadto, marka będzie obecna na Igrzyskach razem z Komitetami Olimpijskimi Hiszpanii, Portugalii, Jordanii, Puerto Rico, Mauritiusa, Kuwejtu, Armenii, Mołdawii i Kazachstanu.

 

Cechy kolekcji:

MICROMESH SYSTEM jest stosowany w odzieży zawodniczej, wykończenie, które daje odzieży maksymalną oddychalność, pomagając w odprowadzaniu potu na zewnętrzną stronę odzieży. FLATLOCK SYSTEM tworzy komfortową odzież, która chroni sportowca przed otarciami.

Gwiazdą kolekcji jest koszulka stworzona we współpracy z Jesúsem Ángelem Garcíą-Bragado, sportowcem, który ma na swoim koncie najwięcej Igrzysk Olimpijskich w historii sportu – Tokio będzie jego ósmą olimpiadą – w dyscyplinach chodu i maratonu. Doświadczenie firmy Chuso pozwoliło na stworzenie odzieży, która spełnia wysokie wymagania tych zawodów: bardzo lekka odzież o maksymalnej oddychalności dzięki technologii JOMAERATION, która poprzez owalne perforacje w tkaninie tworzy wokół ciała sportowca kanał powietrzny, który chłodzi temperaturę ciała i dotlenia sportowca.

Jeśli chodzi o design, Joma wykorzystała kombinację narodowej czerwieni, odblaskowych nadruków i technicznych detali, które tworzą najbardziej atrakcyjną i techniczną kolekcję RFEA. Bluzy z wewnętrzną siateczką zwiększającą wewnętrzny kanał wentylacyjny; SILICON PRINT w odzieży speed, aby utrzymać mocne dopasowanie podczas wyścigu; laserowe cięcia, które zapewniają komfortowe wykończenie i szwy FLATLOCK, aby uniknąć otarć.

 

Zobacz pełną kolekcję tutaj!