Joma prezentuje buty przeznaczone na Acea Run Rome The Marathon

Joma prezentuje buty przeznaczone na Acea Run Rome The Marathon

Joma Sport, jako oficjalny sponsor techniczny najbliższego Acea Run Rome The Marathon, prezentuje ekskluzywne i spersonalizowane buty do biegania w maratonie.

Joma, hiszpańska marka sportowa będąca punktem odniesienia w bieganiu i sponsorem technicznym kolejnego Acea Run Rome The Marathon, stworzyła limitowaną edycję butów o ekskluzywnym designie dla biegaczy, którzy wezmą udział w 26. edycji Maratonu Rzymskiego, który odbędzie się 19 września w stolicy Włoch. Joma dostosowała jeden ze swoich gwiazdorskich modeli, niedawno wprowadzony Storm Viper, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Joma da biegaczom Acea Run Rome El Maratón możliwość zakupu modelu z najwyższej półki po obniżonej cenie: każdy uczestnik otrzyma dedykowany komunikat zawierający kod rabatowy do dokonania zakupu bezpośrednio na stronie www.joma-sport.com/it.

Buty Storm Viper Roma, przeznaczone dla biegaczy o neutralnym układzie stopy, są odpowiednie zarówno do treningów, jak i wyścigów. Cholewka wykonana jest z oddychającego nylonu, bezszwowa, aby nadać butowi lekkości i uniknąć ewentualnych otarć. W cholewce zastosowano technologię VTS – system wentylacji, który wspomaga oddychalność i utrzymuje stałą temperaturę stopy. Posiada wtryskiwane wzmocnienia z TPU w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne, takich jak boki i pięta, co przyczynia się do większej lekkości i komfortu. Podeszwa środkowa składa się z dwóch elementów: jeden z nich to Rebound, materiał, który odzyskuje i przywraca swój kształt natychmiast po uderzeniu, zapewniając niezbędne odbicie, aby dać impuls do biegu i ułatwić pracę sportowca. W rzeczywistości jest to lekki i elastyczny materiał, który pozwala na zwiększenie poziomu komfortu, odporności, amortyzacji, szybkości i zdolności adaptacyjnych. Drugim elementem jest phylonowa podeszwa środkowa o dużej gęstości, która zapewnia większą stabilność i amortyzację jednocześnie.

Storm Viper Roma posiada bardzo cienką podeszwę zewnętrzną wykonaną z wysokiej jakości gumy i charakteryzuje się niskim poziomem ścieralności, co pozwala na zwiększenie przebiegu, a co za tym idzie trwałości buta. W modelu zastosowano również technologię STABILIS, czyli wstawkę z TPU umieszczoną w najwęższej części podeszwy, która zapobiega niewłaściwemu skręcaniu w śródstopiu i jednocześnie zapewnia większą stabilność.

Dzięki temu specjalnemu projektowi związanemu ze sponsoringiem technicznym Acea Run Rome The Marathon, wydarzenia sportowego będącego punktem odniesienia w świecie biegania, Joma będzie bardzo obecna na ulicach włoskiej stolicy.

Począwszy od edycji 2021, Acea Run Roma El Maratón stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych sponsorowanych przez firmę Joma na świecie. Wśród nich są Movistar Madrid Half Marathon, Ibiza Marathon, Paris 20km, Minsk Half Marathon, Porto Marathon, Rome-Ostia Half Marathon i Buenos Aires Half Marathon.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY JE ODKRYĆ.