Ekskluzywna powierzchnia handlowa firmy Joma podczas turnieju tenisowego Rome Master 1000

Ekskluzywna powierzchnia handlowa firmy Joma podczas turnieju tenisowego Rome Master 1000

Firma Joma nadal zajmuje coraz wyższe pozycje w światowym sporcie. Obecnie prestiż firmy w świecie tenisa został wzmocniony dzięki sponsorowaniu Internazionali BNL D’Italia, ATP 1000 Rome Tennis Masters, jednego z głównych turniejów europejskich. W tym kontekście marka zbudowała dużą gablotę, aby zaprezentować wszystkie swoje kolekcje odwiedzającym imprezę, znaną jako jedna z najbardziej elitarnych i ekskluzywnych w Europie.

 

Na 300 m2 powierzchni handlowej przy głównej drodze turnieju Joma przedstawi odwiedzającym swoją ofertę produktów do gry w tenisa i padla poprzez różne linie produktowe, takie jak ekskluzywne produkty dla Włoskiej Federacji Tenisowej, kolekcję Wiosna Lato 22, którą będzie można zobaczyć na kortach z takimi zawodnikami jak Pablo Carreño czy Sara Sorribes, oficjalny produkt imprezy oraz kolekcje obuwia do gry w tenisa i padla.

 

Hiszpańska marka jest również sponsorem Włoskiej Federacji Tenisa i Padla (FIT) i opracowała kompletną kolekcję, którą można nabyć w tej przestrzeni handlowej. Z okazji inauguracji konkursu legendarny włoski tenisista Filippo Volandri stał się jednym z klasycznych posągów, które górują nad Stadio di Marmei w Foro Italico, gdzie odbywają się zawody. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z oficjalnym zestawem reprezentacji Włoch w tenisie.

 

Ponadto, na dużej wystawie obuwia, marka prezentuje swoje najbardziej techniczne produkty: modele Slam i Point, z ekskluzywnymi projektami dla FIT i Internazionali BNL D’Italia. Buty do tenisa i padla zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii w tym sektorze, aby pomóc sportowcom. Dzięki systemowi REACTIVE BALL oba buty zapewniają maksymalną reaktywność, aby przyspieszyć start i zmniejszyć zmęczenie mięśni; STABILIS SYSTEM wspomaga siłę nacisku stopy podczas bocznych pociągnięć i upadków, aby kontrolować stabilność stopy; gumowe podeszwy DURABILITY wydłużają żywotność butów dzięki odporności na ścieranie; lub JOMA SPORTECH dopasowuje but do stopy jak rękawiczkę.

 

Krótko mówiąc, Joma prezentuje swój tenisowy i padelowy świat na mitycznym Foro Italico.