Informacja o dostępności

Zarezerwuj swój produkt, aby uniknąć jego wyczerpania. W ciągu kilku najbliższych dni skontaktujemy się z Tobą.

-

Prośba otrzymana poprawnie.
ALL FOR SPORT

El Villarreal CF przedstawia nowe oficjalne zestawy na kolejny sezon 2020/21

El Villarreal CF przedstawia nowe oficjalne zestawy na kolejny sezon 2020/21

Firma Joma, sponsor techniczny żółtego klubu, zaprojektowała trzy zestawy odzieży, W których drużyna ponownie będzie konkurowała w najwyższej kategorii hiszpańskiego futbolu. Oficjalna kolekcja JOMA sezonu 2020/21 będzie dostępna od poniedziałku 20 lipca w oficjalnych sklepach a także online.

Gracze Villarreal: Gerard Moreno, Pau Torres y Alberto Moreno i piłkarki Salma Paralluelo y Cristina Díaz wystąpili jako modele aby zaprezentować ubrania, które drużyna będzie nosić w następnym sezonie. Pierwszy zestaw w kolorze żółtym, drugi w kolorze granatowym z żółtymi dodatkami, trzeci natomiast połączy kolor raspberry z turkusowym błękitem.

Cechy konstrukcyjne 

Joma stworzyła koszulkę, która zachowuje tożsamość Villarreal CF poprzez użycie żółtego jako głównego koloru. Nowość kolorystyczna została natomiast wprowadzona w trzecim zestawie, który stawia na połączenie granatu z turkusowym błękitem. Tkanina poliestrowa w paski razem z podwójnym kołnierzem i rękawami nadaje kolekcji wyrazistości.

Koszulki wyprodukowane są z poliestru, który charakteryzuje się wysoką jakością i elastycznąścią. Oprócz tego są bardzo odporne i łatwe w utrzymaniu. Materiał zapewnia doskonałą oddychalność dzięki zastosowaniu wykończenia DRY MX, czego efektem jest najnowocześniejszy materiał zdolny do kontrolowania wilgotności ciała sportowca.

Dzięki tej technologii ciało pozostaje suche i wygodne, co zapobiega nadmiernemu ochłodzeniu po wysiłku.

W miejscach gdzie ciało najbardziej się poci i gracz potrzebuje dodatkowej oddychalności, dodany jest system MICRO-MESH. Technologia, która sprzyja odparowywaniu potu. Dzięki temu ciało pozostaje suche a uczucie komfortu jest większe.