Informacja o dostępności

Zarezerwuj swój produkt, aby uniknąć jego wyczerpania. W ciągu kilku najbliższych dni skontaktujemy się z Tobą.

-

Prośba otrzymana poprawnie.
ALL FOR SPORT

Joma prezentuje Narodową Reprezentacje Anonimowych Sportowców

Joma prezentuje Narodową Reprezentacje Anonimowych Sportowców

Narodowa Reprezentacja Anonimowych Sportowców  jest skierowana do wszystkich tych, którzy podczas pandemii kontynuowali lub zaczęli uprawiać sport.  To hołd dla nich wszystkich. Aby być członkiem tej drużyny musisz spełnić tylko jedno wymaganie; kontynuować uprawianie sportu.

Ta inicjatywa realizowana przez Jomę wspólnie z COE ma na celu wyposażenie wszystkich osób uprawiających jakiś sport w ekskluzywne produkty składające się z butów technicznych, koszulki i polo.

Są to również produkty solidarne, ponieważ 10% sprzedaży tych produktów zostanie przekazane na badania przeciwko COVID-19.

Obuwie jest produkowane w dwóch różnych modelach dla mężczyzn i kobiet. Zarówno modele Supercross jak i Stormviper mają biały wzór z czerwonymi podeszwami. Możemy odczytać napis "ESPAÑA" na zewnątrz i wewnątrz buta obok J Joma i zawiera on również detale z kolorami hiszpańskiej flagi.

Model Supercross jest przeznaczony dla mężczyzn o neutralnej stopie. Ma krój, który jest wykonany z jednego kawałka oddychającej siatki, która zapobiega tarciu i zapewnia większy komfort, z większą elastycznością w miejscach podparcia.

Posiada również perforacje zaprojektowane tak, aby stopa mogła oddychać z każdym krokiem, w miejscach, w których jest najbardziej potrzebna, takich jak boki i pięta, wprowadzono wzmocnienia TPU, które przyczyniają się do większej lekkości i komfortu.

Ten model jest przeznaczony dla mężczyzn o średniej wadze, z podeszwą środkową składającą się z dwóch części: jednej z materiału Rebound 2.0, która odzyskuje swój kształt bez prawie żadnego odkształcenia i która zapewnia amortyzację, trwałość i dużą lekkość; oraz drugiej z filonu o dużej gęstości, który zapewnia większą powierzchnię podparcia i stabilizuje powierzchnię stopy.

Podeszwa wykonana jest z bardzo cienkiej, wysokiej jakości gumy i charakteryzuje się niewielkim ścieraniem, co zapewnia większą trwałość. Dodatkowo posiada specjalne kołki zwiększające lekkość.

Posiada również system Stabilis, czyli iniekcję, która przechodzi z mostka nożnego do śródstopia i stabilizuje przejście śladu stopy.

Storm Viper to neutralny model obuwia do treningu i biegania, o kroju wykonanym z jednego kawałka oddychającej siatki, unikający tarcia i oferujący większy komfort, z większą elastycznością w miejscach podbicia. Perforacje systemu VTS, zaprojektowane tak, aby stopa oddychała z każdym krokiem, oraz wzmocnienia TPU w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne, takich jak boki i pięta, przyczyniają się do lekkości i komfortu, które składają się na system JOMA SPORTECH.

Podeszwa środkowa wykonana jest w technologii REBOUND 2.0, czyli z materiału, który odzyskuje swój kształt i zapewnia amortyzację, trwałość i dużą lekkość.

Te buty mają bardzo cienką i wysokiej jakości gumową podeszwę, która spełnia kryteria technologii DURABILITY opracowanej przez firmę Joma we wszystkich liniach obuwia do biegania, która charakteryzuje się niską ścieralnością, zapewniającą większą odporność na zużycie. Kołki są zaokrąglone i rozmieszczone w większej odległości w celu zwiększenia lekkości. Posiada również system STABILIS, czyli iniektor, który przechodzi z mostka stopy do śródstopia i który stabilizuje przejście stopy.

Cały design STORM VIPER został zaprojektowany tak, aby uzyskać lekki but nadający się do treningu i zawodów długodystansowych.

Jeśli chodzi o tekstylia, Joma proponuje Narodowej Reprezentacji Anonimowych Sportowców osiem ubrań: Polo COE z wyhaftowanym logo Joma, która dzięki wykonaniu z 94% poliestru jest lekka i oddychająca, dostosowana do wersji męskiej i damskiej. 

Dwie koszulki na ramiączka; w kolorze czerwonym dla kobiet i białym dla mężczyzn Wykonane z bawełny, z logo Joma, COE i napisem " Selección Española de Deportistas Anónimos " z przodu. Czerwona koszulka combi ważąca tylko 160 gramów i posiadająca płaskie szwy zapobiegające tarciu zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Na koniec zestaw jest uzupełniony o białą koszulkę techniczną z hiszpańską flagą na jednym rękawie oraz wspomniane wyżej logo i napisy (Joma, COE oraz napis "Selección Española de Deportistas Anónimos"). Ta koszulka oferuje swobodę poruszania się dla uprawiania każdego sportu, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Wszystkie te ubrania są dostępne na stronie internetowej Joma, a konkretnie pod tym linkiem: https://www.joma-sport.com/es/seleccion-espanola-de-deportistas-anonimos.